Instytut Archeologii UW

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. +48 22 55 22 800,
fax. +48 22 55 22 801
e-mail: iauw@uw.edu.pl

Lista proseminariów III rok

Proseminaria archeologiczne

I. Archeologia epok kamienia
 Archeologia epoki kamienia i wczesnej epoki brązu
 prowadzący:M. Przeździecki, M. Białowarczuk
środa 9:45 – 11:15, s. 0.30 
    
II. Archeologia okresu protohistorycznego
 Archeologia Europy barbarzyńskiej od epoki brązu do okresu wędrówek ludów
 prowadzący:P. Szymański, S. Domaradzka. A. Maciałowiczwt 11.30-13:00, s. 2.06
    
III. Archeologia średniowiecza
 Ziemie wokół Bałtyku we wczesnym średniowieczu
 prowadzący:W. Wróblewskiczwartek 11:30-13:00, s. 2.06A
 Archeologia późnego średniowiecza i czasów nowożytnych
 prowadzący:M. Starskiczwartek 13:15-14:45, s. 0.36
    
IV. Archeologia Grecji
 Archeologia Grecji
 prowadzący:M. Matera, A. Ulanowskaponiedziałek 15:00-16:30, s. 1.14
    
V. Archeologia Rzymu i prowincji rzymskich
 Archeologia prowincji rzymskich
 prowadzący:A. Tomas, M. Łuszczewskaśroda 11:30-13:00, s. 2.11
 Archeologia Rzymu i prowincji rzymskich (sztuka)
 prowadzący:P. Jaworski
wtorek 13:15-14:45, s. 2.13
    
VI. Archeologia Egiptu i Nubii
 Archeologia Egiptu i Nubii
 prowadzący:D. Zielińska, S. Rzepka,
A. Wodzińska
środa 16:45 – 18:15, s. 2.07A
    
VII. Archeologia Bliskiego i Środkowego Wschodu
 Archeologia Bliskiego Wschód od starożytności do islamu
 prowadzący:F. Stępniowskiśroda 9:45 – 11:15, s. 2. 07A
 Archeologia Orientu od hellenizmu do Islamu
 prowadzący:K. Jakubiak
czwartek 13:15 - 14:45, s. 2.11
    
VIII. Archeologia Ameryk i Oceanii
 Archeologia Ameryk i Oceanii
 prowadzący:M. Giersz, J. Szymański
poniedziałek 11:30 – 13:00, s. 2.13
    
IX. Archeologia Dalekiego Wschodu i wybrzeży Pacyfiku
 Archeologia Dalekiego Wschodu i wybrzeży Pacyfiku
 prowadzący:M. Sobczyk, M. Żuchowskaponiedziałek 15:00 – 16:30, s. 1.09

Proseminaria poboczne

X. Recepcja Antyku
 Recepcja Antyku
 prowadzący:H. Kowalskiwtorek 11:30-13:00, s. 2.07
    
XI. Archeologia środowiska
 Archeozoologia
 prowadzący:J. Piątkowska-Małeckaponiedziałek 9:45-11:15, s. 0.29
    
XII. Papirologia i epigrafika
 Papirologia i epigrafika
 prowadzący:T. Derda środa 15:00 – 16:30, s. 1.14
    
XIII. Geofizyka archeologiczna
 Prospekcja nieinwazyjna i podwodna
 prowadzący:M. Bogacki, A. Brzóskawtorek, 13:15 – 14:45, s. 1.11
    
XIV. Bioarcheologia człowieka
 Bioarcheologia człowieka
 

prowadzący:


W. Więckowski, E. Jaskulska

poniedziałek 9:45 – 11:15, s. 1.09
    
XV. Archeologia podwodna
 Prospekcja nieinwazyjna i podwodna
 prowadzący:M. Bogacki, A. Brzóskawtorek 13:15 – 14:45, s. 1.11

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę