Aktualności

Bieżące informacje


Autor: fot. M. Bogacki, graf. J. Jaskulska


Rejestracja na studia w Instytucie Archeologii UW (wraz z opłatą rekrutacyjną) odbywa się w systemie IRK w dniach od 06. czerwca do 08. lipca br.

Dokumenty przyjmowane będa w dniach 19-21. lipca br. (środa-piątek) w Instytucie Archeologii UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 (budynek Szkoły Głównej na Kampusie Głównym), w pokoju 1.06 na parterze, w godz. 10:00-15:00.

 

Harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2016/17

 

 

 


Prosimy o osobiste dostarczenie dokumentów!!!

W przypadku studiów stacjonarnych I stopnia niedostarczenie dokumentów w pierwszym wyznaczonym terminie traktowane jest jak rezygnacja z możliwości zakwalifikowania na studia. 

 

 

INFORMACJA O ZAŚWIADCZENIACH LEKARSKICH

Zaświadczenie lekarskie musi być wystawione przez lekarza internistę/pierwszego kontaktu/ogólnego/rodzinnego i zawierać klauzulę o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na kierunku Archeologia. Prosimy pamiętać, że integralną częścią studiów są praktyki wykopaliskowe, których nieodłącznym elementem jest ciężka praca fizyczna. 

  Skierowanie do wydrukowaniaKONTAKT :

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na mail: rekr.archeo@uw.edu.pl

Tel: 22 5520211 (wtorek-czwartek w godz. 10.00-12.00)

 

 


Pod poniższym linkiem możesz znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań zwiazanych z rekrutacją na studia w Instytucie Archeologii UW

 

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
wykop

wykop Linki:

1. Zasady rekrutacji na rok 2015/16 dostępne są także na stronie Biura ds Rekrutacji.

3. Zainteresowani studiami zaocznymi! Więcej informacji znajdziecie tu.


4. Informacja dla wychowawców i nauczycieli historii: jeśli mają Państwo w swoich klasach osoby zainteresowane archeologią - istnieje możliwość przesłania przez nas materiałów na temat studiów w IA UW. Prosimy o kontakt mailowy z adresem, pod który mają zosłac wysłane ulotki. ZAPRASZAMY! Skład Komisji ds. Rekrutacji IA UW:


1. dr hab. Anna Wodzińska

2. dr Agnieszka Tomas

3. mgr Marcin Wagner

4. mgr Maciej Wyżgoł

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę

VIDEO REPORTAŻE