Instytut Archeologii UW

Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. +48 22 55 22 800,
fax. +48 22 55 22 801
e-mail: iauw@uw.edu.pl

Aktualności

Dyżury Komisji Rekrutacyjnej IAUW

czerwiec - każda środa  w godz. 10.30 - 13.00, w pok. 1.06 w sekretariacie ds. studenckich 

 

KONTAKT :

Szczegółowe informacje można uzyskać przede wszystkim pisząc na mail: rekr.archeo@uw.edu.pl

Tel: 22 5520211 (wtorek-czwartek w godz. 10.00-12.00)

 

 

 

 


PERSPEKTYWY 2017

Możemy się pochwalić!

Archeologia na UW jest w kolejnym roku najlepszym kierunkiem archeologicznym wykładanym na polskich uczelniach według rankingu "Perspektywy".


Więcej można przeczytać na stronie perspektywy.pl

Serdecznie zapraszamy pasjonatów archeologii i historii starożytnej do studiowania w  naszym Instytucie
... bo przeszłość ma przyszłość!

Autor: fot. M. Bogacki, graf. J. Jaskulska


 

Rekrutację na archeologię czas zaczynać!

 

Szanowni Państwo, rejestracje na studia I stopnia na kierunku archeologia oraz na studia I i II stopnia na kierunku archeologia w języku angielskim w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów rozpoczynają się 5. czerwca 2018 r.
Ostatnim dniem rejestracji i wniesienia opłaty rekrutacyjnej jest 4 lipca 2018 r.

 

Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 13. lipca br.

Jeżeli nie zostaną wypełnione limity przyjęć na poszczególne kierunki, wówczas już we wrześniu zostanie otworzona II tura rekrutacji. Jest to jednak zawsze wielka niewiadoma czy zostaną jakieś wolne miejsca. Z naszej strony zalecamy rekrutację w I turze.

Proszę pamiętać o uiszczeniu opłaty rekrutacyjnej w terminie (przelew bankowy lub na poczcie, decyduje data).

Nie opłacenie oznacza rezygnację z udziału w procesie rekrutacyjnym pomimo ewentualnej wcześniejszej rejestracji w systemie IRK!

 

Kandydaci ubiegający się o miejsce na studiach II stopnia oraz na studiach niestacjonarnych na kierunku archeologia powinni się zarejestrować w systemie IRK oraz wnieść opłatę rekrutacyjną w terminie 5 czerwca - 20 września 2018 r. 

 

Dokładne informacje na temat zasad rekrutacji i kierunków studiów znajdą Państwo na stronie https://irk.uw.edu.pl/index.php

 

Harmonogram rekrutacji na studia pierwszego stopnia, jednolite studia magisterskie i studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim w roku akademickim 2018/2019


Informacje o wymaganych dokumentach znajdą Państwo na stronie http://rekrutacja.uw.edu.pl/index.php/rekrutacja/wymagane-dokumenty 

Dodatkowo prosimy o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego, bez którego kandydaci nie zostaną zakwalifikowani na studia!

 

Prosimy o osobiste dostarczenie dokumentów!!!

W przypadku studiów stacjonarnych I stopnia niedostarczenie dokumentów w pierwszym wyznaczonym terminie traktowane jest, jak rezygnacja z możliwości zakwalifikowania na studia. 

 

 

INFORMACJA O ZAŚWIADCZENIACH LEKARSKICH

Zaświadczenie lekarskie musi być wystawione przez lekarza internistę/pierwszego kontaktu/ogólnego/rodzinnego i zawierać klauzulę o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów na kierunku Archeologia. Prosimy pamiętać, że integralną częścią studiów są praktyki wykopaliskowe, których nieodłącznym elementem jest ciężka praca fizyczna. 

  SkierowaniePORADNIK DLA STUDENTÓW I ROKU

Zarząd Samorządu Studentów UW przygotował dla Was informator, w którym znajdziecie ważne informacjena temat funkcjonowania Uniwersytetu, Samorządu Studenckiego UW oraz pozwolą Wam łatwiej funkcjonować w społeczności uniwersyteckiej.

 

http://samorzad.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2017/08/Poradnik_dla_studenta_I_roku_interaktywna_wersja.pdf

 

 Pod poniższym linkiem możesz znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań zwiazanych z rekrutacją na studia w Instytucie Archeologii UW

 

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
wykop

wykopInformacja dla wychowawców i nauczycieli historii

Jeżeli mają Państwo w swoich klasach osoby zainteresowane archeologią - istnieje możliwość przesłania przez nas materiałów na temat studiów w IA UW. Prosimy o kontakt mailowy z adresem, pod który mają zosłac wysłane ulotki. ZAPRASZAMY! Skład Komisji ds. Rekrutacji IA UW:


1. dr Anna Smogorzewska

2. dr hab. Joanna Małecka-Piątkowska

3. mgr Marcin Wagner

4. mgr Renata Kamińska

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę