Pracownia Numizmatyczna

Oceny z egzaminu nr IV z dnia 10. maja 2017 r. z wykładu OG-IN IMPORTY RZYMSKIE W BARBARICUM są już dostępne na dole strony

 

...................................................................

Dyżury semestr LETNI 2016/2017:

środa 11.00-13.00

środa 14.45-15.30

Renata Ciołek

Renata Ciołek

Kierownik Pracowni:

dr hab. RENATA CIOŁEK

także pracownik Zakładu Historii Kultury Materialnej Antyku

 

Adres Pracowni:

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

 pok. 3.20    tel. (22) 55 22 820

e-mail:

rciolek@hotmail.com lub   renataciolek@uw.edu.pl

..................................................................................................

Doktoranci:

Doktorantka Wydziału Historycznego UW

mgr I. Kowalczyk-Mizerakowska, otwarty przewód doktorski

..................................................................................................

Stażyści Pracowni Numizmatycznej:

- w roku akadem. 2009/2010 - Alicja Wrotek

- w roku akadem. 2010/2011 - Anna Mrowiec

- w roku akadem. 2012/2013 - Krzysztof Belicki

- w roku akadem. 2013/2014 - Paweł Grosicki

- w roku akadem. 2015/2016 - Marta Daniel

 

...................................................................................................


Grant Narodowego Centrum Nauki  nr 2012/05/B/HS3/03765

okres realizacji: 2013-01-29 - 2014-10-28


Sensacyjny skarb z Risan. Badania lat ciemnych w Ilirii



Wypromowane prace licencjackie


Katalog publikacji numizmatycznych dostępnych w Pracowni (w trakcie uzupełniania)


UWAGA: zmiana zajęć w roku akad.2015/2016

DYDAKTYKA w roku akademickim 2015/2016:

tematyka wykładów i wymagania do egzaminów: USOS lub zakładka: Zakład Historii Kultury Materialnej Antyku

1. Archeologia i numizmatyka Grecji i Rzymu - seminarium magisterskie/doktoranckie (z Prof. P. Dyczkiem), 30/60 godz., pon. 8.00-9.30, s. 2.11

2Antyczne Bałkany  wykład monograficzny, 60 godz., pon. 9.45-11.15, s. 1.18

3. Antyczne mass media - symbol i władza na monetach  wykład ogólno-uniwersytecki, 60 godz., środa 13.15-14.45, s. 2.06

4. Importy rzymskie w Barbaricum - wykład ogólno-instytutowy, 60 godzin, środa 9.45-11.15, s. 2.06,  


STUDENCKIE KOŁO NUMIZMATYCZNE UW

logo SKNNUW

logo SKNNUW

Autor: Marcin Jaworski

kontakt:  http://numizmatycy.wordpress.com


ANTYCZNE MASS MEDIA - Wykład OGÓLNO-UNIWERSYTECKI / 60 godz.

Egzamin   I;  II; III;   IV

5.12.; 23.01;  20.03; 8.05;

Emilia Ziętek -; 4-; 5; 6; 5; bdb

Ewelina Staniszewska 5; 5+; 5+; 6; bdb +

Szymon Rzyśkiewicz 5; 5; 4+; 6; bdb

Joanna Szymczak 6; 5+; 6; 6; bdb+

Laura Kotowska 6; 4; 5; 6; bdb+

Yana Mozharava 5; 5; 5; 6; bdb

Dominika Trzcianowska 5+; 5-; 4+; 5+; bdb

Adrianna Trzonkowska 4+(ocena za I semestr), 5+; bdb

Alina Bartasevich 3-; 4; 5; 5+; 5; bdb

Weronika Szypul 5+; 4-; 5; 5+; bdb

Damian Rocki 3+; 4+; 5+; 5; db+

Ludwika Grabowska 3+; 5+; 6; 5; bdb

Aleksandra Kowalczyk 4; 3+; 4; 5; db

Karolina Kaliszewska 6; 4; 5+; 5; bdb

Bartłomiej Grochocki 4+; 5; 3+; 4+; db

Julia Kasperczyk 5+; 4-; 4+; 4+;db+

Agata Matynia 6; 5+; 5+; 4+; bdb

Norbert Haliński -; 4-; 3; 4+; 5; db

Natalia Witkowska 4+; 4+; 3-; 4; db

Kajetan Szokalski 5+; 4+; 5;  4; db+

Volha Shota 4+; 4-; 3+; 5; db+

Tomasz Woch -; 3-; -; 3-; dost +

Gutkowski Konrad bdb

Patryk Lenartowicz bdb

Nikita Siłajew bdb

Świergiel Jan bdb

 

……………………………………………………………………………………..

Olga Walkowiak 4; 5; -; -;

Tomasz Sasiński 5; 5-; -; -;

Patrycja Budner 3; 3; -; -;

Aleksandra Moskalik 5; -; -; -;

Mariusz Gosik 3; -;  -; -;

Weronika Pławińska 2; -; -; -;

Maria Bancerek -;  -; -; -;

Iga Batte -; -; -; -;

Agnieszka Brzozowska -;  -; -; -;

Doan Hoang -;  -; -; -;

Marta Jałowiczor -;  -; -; -;

Alicja Karczmarczyk -;  -; -; -;

Małgorzata Sobczak -;  -; -; -;

 

 

 


IMPORTY RZYMSKIE W BARBARICUM 

wykład OGólno-INstytutowy / 60 godz. 

 

        14.12; 1.03;   5.04; 10.05

Aleksandra Barejko 4; 6; 6; 6;

Natalia Spólnik 5+; 5 +; 6; 6;

Dominik Sulecki 5+;  5; 5; 6;

Aleksandra Adamska 4+; 4+; 4+; 6;

Andżelika Mulczynska 5+; 5+; 4 +; 6;

Olga Puszkarewicz 3-; 3; 5; 6;

Bartłomiej Grochocki 4; 4; 5+; 6;

Hubert Dziewiczkiewicz 4-; 4; 5; 6;

Mateusz Dmochowski 5+; 4-; 5; 6;

Julia Krajewska 5; 5; 3; 5+;

Grzegorz Czajka 5+; 6; 5; 5;

Monika Osowska 5; 3; 5; 5;

Laura Jastrzębowska 5; 4+; 5; 5;

Arkadiusz Cegliński 5-; 3-; 5; 5;

Patrycja Kuzalska 5; 2; 4+; 5;

Szemet Franaszek 5+; 4; 4+; 5;

Małgorzata Talma 4-; 4; 4+; 5;

Bartosz Rączkiewicz 3; 4-; 4; 5;

Aleksandra Białobrzeska 4+; 4-; 5; 5;

Alicja Horosz 5-; 4-; 5; 4;

Agata Szwed 4+; 3+; 3+; 5;

Magdalena Styk 4+; 4-; 5; 5;

Paweł Antas -; 2; -; 5;

Karolina Warecka 4-; 4+; 5; 5;

Katarzyna Pilaszek 4; 5; 5; 5;

Aleksandra Zwierzchowska 4-; 5; 5;5;

Paweł Sawicki 3+; 2; 5; 5;

Aleksandra Bajkowska 4+; 4+; 5; 5;

Dawid Rembecki -; 3; -; 4;

Bartłomiej Cichosz 3; 4-; 4+; 3;

 

Sebastian Chrupek 5+; 4+; 6; -;

Maciej Ćwir 4; 3; 4+; 4; db

Łukasz Wójcik 6; 6; -; -;

Tomasz Sasińki 5; 2; -; -;

Szymon Borysiak -;  -; -; -;

Milan Hrabovsky -;  -; -; -;

Adam Michalski -; -; -; -;

Michał Nowicki -; -; -;-;

Michał Nowodworski -; -; -;-;

Łukasz Siadkowski -; -; -;-;

 

 

 

 

 

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę

VIDEO REPORTAŻE